Dr. Burcu Uçar

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Barbaros Mh., Barbaros, Bülten Sokak No:44, 06700 Çankaya/Ankara  Ankara
Çankaya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Burcu Uçar Hakkında

Burcu Uçar Kimdir?

Dr. Burcu Uçar, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Burcu Uçar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Burcu Uçar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Burcu Uçar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Burcu Uçar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Uçar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Burcu Uçar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Uçar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Burcu Uçar ile anlaşmalı?
Burcu Uçar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Burcu Uçar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Burcu Uçar Çankaya Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Burcu Uçar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Burcu Uçar Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Dr. Burcu Uçar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Burcu Uçar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Burcu Uçar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Uçar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Burcu Uçar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Uçar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.