Dr. Berk Alkanat

Pratisyen Hekimlik - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Berk Alkanat Hakkında

Berk Alkanat Kimdir?

Dr. Berk Alkanat, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Berk Alkanat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Berk Alkanat Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Berk Alkanat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Berk Alkanat kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Alkanat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Berk Alkanat için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Alkanat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Berk Alkanat ile anlaşmalı?
Berk Alkanat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Berk Alkanat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Berk Alkanat Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Berk Alkanat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Berk Alkanat Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Berk Alkanat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Berk Alkanat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Berk Alkanat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Alkanat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Berk Alkanat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Alkanat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.