Doktorun Adresi

Sırakapılar, Denizli Devlet Hst., 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Denızlı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayhan Acun Hakkında

Ayhan Acun Kimdir?

Dr. Ayhan Acun, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayhan Acun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayhan Acun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayhan Acun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayhan Acun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Acun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayhan Acun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Acun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayhan Acun ile anlaşmalı?
Ayhan Acun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayhan Acun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayhan Acun Denızlı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayhan Acun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayhan Acun Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Ayhan Acun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayhan Acun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayhan Acun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Acun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayhan Acun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Acun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.