Dr. Aydın Atakan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İçerenköy, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hst., 34752 Ataşehir/İstanbul  İstanbul
İstanbul Fatıh Sultan Mehmet Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aydın Atakan Hakkında

Aydın Atakan Kimdir?

Dr. Aydın Atakan, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Nefroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Nefroloji Aydın Atakan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aydın Atakan Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nur..oğul
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir kaç kez muayene amaçlı gittik. Hastası ile her defasında son derece ilgili, bilgilendiren olağan üstü bir doktor. Tecrübeli hekimliği ve tedavisi bir yana; bir doktor hastasına ancak bu kadar ilgili, sevecen ve nazik olabilir. Devlet hastanelerinde hiç alışık olmadığımız kadar hastasına gereken zamanı, ilgiyi, tedaviyi ve şefkati esirgemeyen sıra dışı alternatifi olmayan bir doktor. Sonsuz teşekkürler.. 20-07-2019

u..�üt
Zamanlama
İlgi
Ortam

Böbrek hastalığımı sayesinde atlattım. Güler yüzü ve ilgisiyle hayatım boyunca tanıdığım en iyi doktor. Yardımlarını asla unutmayacağım. 21-02-2019

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aydın Bey ile Aralık ayında babam Ragıp Oyguç un tedavisi ile tanıştık.bir doktordan kolay göremeyeceğiniz ilgi alaka ve takibi ile babamın hayatını 2 defa kurtardı.Teşhis tedavi ve yönlendirmelerinden çok memnun kalmamızın yanı sıra kendisine minnet borcumuz sonsuz..Hasta takibini babam başka bir şehirde yoğun bakımda noroloji servisinde yatarken bile gecenin 02:00 si demeden,müdahale eden acil servisteki doktorları telefonla hasta bilgisini vererek yapmıştır.Yine babamı yatmış olduğu başka şehirden kendisinin çalıştığı hastanede nöroloji biriminde gerekli acil durum yetkisini kullanmış ve babamı 2. defa hayata döndürmüş bir doktordur. Kendisine çok şey borçluyuz,ne kadar teşekkür etsek az. Umarım meslek hayatında bir çok hastaya derman olmaya devam eder. 17-10-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aydın Atakan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aydın Atakan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Atakan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aydın Atakan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Atakan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aydın Atakan ile anlaşmalı?
Aydın Atakan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aydın Atakan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aydın Atakan İstanbul Fatıh Sultan Mehmet Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aydın Atakan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aydın Atakan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.

Dr. Aydın Atakan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aydın Atakan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aydın Atakan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Atakan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aydın Atakan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Atakan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.