Dr. Atilla Durkan

Göğüs Cerrahisi - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Talaytepe Mahallesi, Elazığ Yolu Üzeri 10.Km, 21010 Kayapınar Üçkuyular/Yenişehir/Diyarbakır  Diyarbakır
Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Atilla Durkan Hakkında

Atilla Durkan Kimdir?

Dr. Atilla Durkan, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Atilla Durkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Atilla Durkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Atilla Durkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Atilla Durkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Durkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Atilla Durkan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Durkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Atilla Durkan ile anlaşmalı?
Atilla Durkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Atilla Durkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Atilla Durkan Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Atilla Durkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Atilla Durkan Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Atilla Durkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Atilla Durkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Atilla Durkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Durkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Atilla Durkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Durkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.