Dr. Alpkan Öztaş

Pratisyen Hekimlik - Kırklareli

Takvim talep et Değerlendir

Alpkan Öztaş Hakkında

Alpkan Öztaş Kimdir?

Dr. Alpkan Öztaş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Alpkan Öztaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Alpkan Öztaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alpkan Öztaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alpkan Öztaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Öztaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alpkan Öztaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alpkan Öztaş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alpkan Öztaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alpkan Öztaş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Alpkan Öztaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alpkan Öztaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alpkan Öztaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Öztaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alpkan Öztaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Öztaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.