Dr. Alper Teker

Pratisyen Hekimlik - Burdur

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yenice, Eski Antalya Cad., 15030 Burdur Merkez/Burdur  Burdur
Burdur İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alper Teker Hakkında

Alper Teker Kimdir?

Dr. Alper Teker, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Alper Teker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Alper Teker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alper Teker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alper Teker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Teker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alper Teker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Teker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alper Teker ile anlaşmalı?
Alper Teker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Alper Teker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alper Teker Burdur İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alper Teker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alper Teker Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Alper Teker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alper Teker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alper Teker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Teker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alper Teker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Teker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.