Dr. Alper Bagrıyanık

Histoloji ve Embriyoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alper Bagrıyanık Hakkında

Alper Bagrıyanık Kimdir?

Dr. Alper Bagrıyanık, Histoloji ve Embriyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Alper Bagrıyanık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Alper Bagrıyanık Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alper Bagrıyanık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alper Bagrıyanık kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Bagrıyanık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alper Bagrıyanık için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Bagrıyanık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alper Bagrıyanık ile anlaşmalı?
Alper Bagrıyanık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Alper Bagrıyanık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alper Bagrıyanık Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alper Bagrıyanık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alper Bagrıyanık Histoloji ve Embriyoloji, uzmanıdır.

Dr. Alper Bagrıyanık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alper Bagrıyanık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alper Bagrıyanık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Bagrıyanık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alper Bagrıyanık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Bagrıyanık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.