Doktorun Adresi

Sağlık, Şühada Cad., 45310 Merkez/Salihli/Manisa  Manisa
Manısa Salıhlı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Murat Sarsam Hakkında

Ali Murat Sarsam Kimdir?

Dr. Ali Murat Sarsam, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Murat Sarsam, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Murat Sarsam Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Murat Sarsam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Murat Sarsam kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Sarsam ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Murat Sarsam için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Sarsam şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Murat Sarsam ile anlaşmalı?
Ali Murat Sarsam kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Murat Sarsam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Murat Sarsam Manısa Salıhlı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Murat Sarsam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Murat Sarsam Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Ali Murat Sarsam için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Murat Sarsam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Murat Sarsam hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Sarsam ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Murat Sarsam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Sarsam hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.