Dr. Ali İhsan Ertenli, Ankara, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Dr. Ali İhsan Ertenli

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon) - Ankara

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Nene Hatun Caddesi No:88/4 Gaziosmanpaşa Çankaya  Çankaya, Ankara
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ali İhsan Ertenli Kimdir?

Dr. Ali İhsan Ertenli, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ve Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon) Ali İhsan Ertenli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali İhsan Ertenli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali İhsan Ertenli kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Ertenli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali İhsan Ertenli için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Ertenli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Ali İhsan Ertenli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ali İhsan Ertenli Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali İhsan Ertenli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Ali İhsan Ertenli Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, ,Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon) uzmanıdır. Anti-ccp(sitrülin antikoru), Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Ali İhsan Ertenli için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali İhsan Ertenli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali İhsan Ertenli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Ertenli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali İhsan Ertenli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Ertenli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.