Dr. Ahmet Erbaş

Pratisyen Hekimlik - Şırnak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Erbaş Hakkında

Ahmet Erbaş Kimdir?

Dr. Ahmet Erbaş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Erbaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Erbaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Erbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Erbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Erbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Erbaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Erbaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Erbaş ile anlaşmalı?
Ahmet Erbaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Erbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Erbaş Aile HekimliğiAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Erbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Erbaş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ahmet Erbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Erbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Erbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Erbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Erbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Erbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.