Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Adem Kölgeli Hakkında

Adem Kölgeli Kimdir?

Dr. Adem Kölgeli, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Adem Kölgeli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Adem Kölgeli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Adem Kölgeli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Adem Kölgeli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Kölgeli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Adem Kölgeli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Kölgeli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Adem Kölgeli ile anlaşmalı?
Adem Kölgeli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Adem Kölgeli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Adem Kölgeli Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Adem Kölgeli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Adem Kölgeli Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Adem Kölgeli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Adem Kölgeli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Adem Kölgeli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Kölgeli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Adem Kölgeli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Kölgeli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.