Op. Dr.

Zafer DÖRTDOĞAN

Çocuk Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kasık Fıtığı, Fıtık (Kasık, Göbek, Ameliyat Yeri), İnmemiş Testis, Çocuklarda baş ve boyun cerrahisi, Sindirim sistemi cerrahisi, Solunum sistemi cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

190 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kan gelmesi

  Merhaba hocam yaklasik iki hafta once oglumu sizde sunnet yaptrdik bugun idrarni yaparken ufak bi kanamasi olmus ikinci bez degisimindede ayni seyi gordum sizce bu neden olmus olabilir ve normal mi boyle olmasi

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Zafer DÖRTDOĞAN

  Op. Dr. Zafer DÖRTDOĞAN

  Sünnet olalı 3 hafta olmuş, kabaca iyileşmiştir, ancak yine de anatomik olarak değerlendirildikten sonra idrar yolu taş, enfeksiyon açısından tetkik edilmeli.

 • Sünnet hakkında

  Merhaba oğlumu sünnet ettirmek istiyoruz çok korkuyor 10 yaşında genel anestezi olamasını istemiyoruz lokal ile yapılsın istiyoruz bu konuda nasıl yardımcı olursunuz gerçekten sünnet esnasında hiçbirşey hissediyormu ? ağrı hiç oluyormu acaba...

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Zafer DÖRTDOĞAN

  Op. Dr. Zafer DÖRTDOĞAN

  10 yaş tabiki sünnet için biraz gecikilmiş bir yaş, korkuyor olması doğal ancak lokal yapılmadı için bir dezavantaj, çocuğunuzu muayene ederek hem anatomik ve psikolojik değerlendirme sonrası bir yol çizilmelidir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Zafer DÖRTDOĞAN Kimdir?

Op.Dr. Zafer DÖRTDOĞAN, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine,  Trakya ÜniversitesiTıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı'nda tamamlayarak Çocuk Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Op.Dr. Zafer DÖRTDOĞAN, İstanbul Ümraniye'de bulunan Özel Çakmak Erdem Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Zafer DÖRTDOĞAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.