Doç. Dr.

Süleyman Taş

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Burun Estetiği (Rinoplasti), Burun Tıkanıklığı, Yüz Estetiği, Burun estetiği (Rinoplasti), Meme estetiği, Boyun germe(kozmetik cerrahi)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

77 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Tırnak problemi

  Merhabalar süleyman bey benim tırnaklarımda sarı tırnak sendromu denen bir hastalık var 20 parmak sendromuda deniliyormuş bunun için 7 ayrı cildiye doktoruna gittim görünüşte mantara benzediği için mantar tedavisi uygulandı en son recep tayyip erdoğan üniversitesinde yunus saral'a gittin bi takın ta... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Süleyman Taş

  Doç. Dr. Süleyman Taş

  Geçmiş olsun müjde hanım cerrahi bir müdahale ile düzelmez, tırnak çekilmesini tavsiye etmem, çekildikten sonra düzgün çıkmama ihtimali mevcut. kamufule etmeye devam etmeniz ve oje kullanmanızı tavsiye ederim

 • Kafa şekil bozukluğu

  Selam sayın hocam benim kafamın yanlarda şişkinlikler var be saçlarım dökülüyor bu şişkinlikler ortaya çıkıyor tamamen ve rahatsız oluyorum görüntü açısından bide ağrı oluyor bazen yatarken başımı yastığa koyarken bide başımın arkasında biraz şişkinlik var bunları plastik ameliyatıyla düzeltilebilir... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Süleyman Taş

  Doç. Dr. Süleyman Taş

  Durumunuzu detaylı sekılde degerlendırebılmek ve doğru bılgıler verebılmek ıcın muayeneye gelmenız gerekmektedır.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Süleyman Taş Kimdir?

Op.Dr.Süleyman TAŞ, 1984 yılında Akçakale’de doğdu. Lisede 2000 yılında Tübitak Fizik Olimpiyatlarında Türkiye 3.sü olan Dr.Taş, 2002 yılında üniversite sınavlarında Türkiye genelinde derece yakalama başarısı gösterdi.

2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ den mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Plastik Cerrah olma hayalini gerçekleştirmek isteyen Dr.Taş, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. Burada birçok ameliyata ve başarıya imza attı.

2012 yılında yurtdışına fellowship olarak giden Dr.Taş, Belçika’da Gent Üniversitesi ,Coupure Centrum ve St.Lucas Ziekenhuis Hospital' da estetik cerrahi, meme cerrahisi, mikrocerrahi ve cinsiyet değiştirme üzerine birçok ameliyata bulundu.

2013 yılında mikrocerrahi alanındaki ‘Sıçan Kasık Ada Flebi Sekonder Venöz İskemi Modelinde Allopurinol, Siklosporin-A ve Deferoksamin’ in Tek ve Kombine Kullanımlarının İskemik Hasara Etkisi’ isimli tezini sunarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlayıp Uzman Doktor ünvanını aldı.

2013 yılında Kepçe Kulak Ameliyatlarındaki nüks ve dikiş çıkması gibi sorunları ortadan kaldıran yeni bir Kepçe Kulak Ameliyat tekniği olan ‘Yeni Bir Antiheliksplasti Tekniği: Proksimal Bazlı Dermo-Fasyoperikondrial Flep’ isimli çalışma ile Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin düzenlediği yarışmada 2. Oldu.

2013 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı’nın Avrupa’da da geçerli olması için yazılı ve sözlü 2 aşamalı olarak düzenlenen European Board of Plastic, Reconstructive&Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sınavının yazılı aşamasına Thessaloniki' de sözlü aşamasına Brüksel'de girerek başarılı olmuş ve Avrupa denkliğini almıştır.

Dr.Taş, Yüz Gençleştirme Cerrahisi ve Mikrocerrahi üzerine 2 kitabın çevirisinde katkıda bulunmuştur. (Fasial Plastik Cerrahi-Temel Rehber. Bölüm 6: Anti-Aging ve Mikrovasküler Cerrahi Atlası-Anatomi ve Operatif Teknikler BölümVI: Uyluk Bölgesi).

Türkiye’de ilk defa uygulanan yeni bir teknik ile cinsiyet değiştirme ameliyatlarını korkulu rüya olmaktan çıkarılmasında katkısı bulunan Dr.Taş, yaptığı büyük ameliyatlar ile birçok kez medyada yeraldı. Her fırsatta yurt dışına giderek yeni gelişmeleri takip etmeyi hobi olarak gören Dr.Taş ‘ın Yurt dışı ve yurt içi dergilerde birçok bilimsel makalesi, kongrelerde oturum başkanlığı ve konuşmaları mevcuttur. Estetik cerrahinin en prestijli dergisi ve European Association of Societies of Aesthetic Plastic Surgery (EASAPS) ın yayın organı olan ‘Aesthetic Plastic Surgery’ dergisinde hakemlik, uluslar arası bir dergi olan 'Plastic and Aesthetic Research' dergisinde ise editörlük yapmaktadır.

Mesleğine, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümde, Uzman Doktor olarak devam etmiş olan Dr.Taş, burada; parmak kopması, ayak kopması, kol kopması, meme kanserli hastalara yeniden kendi dokuları ile meme yapılması, yüzü yanık hastalara kendi dokuları ile yeniden yüz yapılması gibi ileri mikrocerrahi deneyimi gerektiren imkansız ameliyatlar ile basında sık sık yer aldı. Rize'de 2 yıl görev yapan Dr.Taş ayrıca burada gerçekleştirdiği 1000 in üzerinde burun estetiği ve 2000 in üzerinde yaptığı estetik cerrahi ameliyatları ile insanlara güzellik dağıtmaya devam etti.

Türk ve Avrupa Plastik Cerrahi Derneklerine üye olan Dr.Taş, başarılarına ve mesleğine şu an İstanbul Medical Park Hastaneler Grubunda devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Fotoğraflar

Hobiler

 • Heykel
 • Resim
 • Yüzme
 • Kayak

İletişim bilgileri


 • Taş Estetik Cerrahi Kliniği
  AdresTeşvikiye mah. Hakkı yeten cad. no:11 Terrace Fulya, center 1, daire:97 Şişli-İstanbul 34349  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Online Doktor Danışma
  • Otopark (Ücretsiz)
  • İkram
  • Servis
  • Vale
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit

Hastalarının Değerlendirmeleri (3)

3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Hed. Din.

Tecrübe,güven,güler yüz ve muhteşem sonucun tek adresi sevgili Süleyman Taş hocam kusursuzluğun hayat bulmuş hali teşekkürler vücudumun mimarı 05-12-2018

Han. Sub.

Kuzenimin burun ameliyatı yapan harika bir insan, iyiki size gelmişiz. Size ve ekininize Hersey icin tesekk ederız. Ameliyattan sonraki zaman da beklediğimizden daha iyi geçti 07-07-2018

Esi. Top.

hocam çok başarılı ve mesleğinde ehil biri fakat bunu birtek ben fark etseydim keşke, ona operasyon olabilmek için 1 yıldan fazla bekledim. Listesi çok yoğun ama kesinlikle değdi. Aslında değil 1 yıl, 10 yılda beklemeye razıydım. Daha öncesinde geçirdiğim o facia burun ameliyatının kalıntılarını ancak bu kadar başarılı ve eli iyi bir cerrah düzeltebilirdi. Şuan yeni burnumla çok mutluyum, allah razı olsun hocam sizden. Sizlerin kıymetini, diğer doktorları görünce anlıyoruz. 11-06-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Süleyman Taş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.