Op. Dr.

Özge Ergün

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yanıklar, Lazer İle Dövme Silme, Kök Hücre (Fibrocell), Ulterapi, Güçlendirme mamoplasti(meme büyütme), Dudak ve yüz dolgusu... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

31 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Liposuction

  Selamlar hocam ben 1,70 boylarında 80 kiloyum. penis kökündeki yağları aldırmayı düşünüyorum? tavsiye eder misiniz? spor yapacak vaktim yok. ameliyat sonrası hemen yağ dolar mı oraya? ücretler ne kadardır ? iyileşme süreci kaç gün sürer? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Özge Ergün

  Op. Dr. Özge Ergün

  Merhaba, ücretsiz muayeneye davet etmek isteriz sizi. yağ dağılımınızı ve alım şeklini belirleyebilmemiz gerekir. operasyon yapıldıktan sonra beslenmenize dikkat eder ve 10-15 kilo almazsanız, tekrar aynı bölgelerden kilo almazsınız. muayene randevusu almak için 02122155543 numaralı telefo... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Özge Ergün Kimdir?

Op. Dr. Özge Ergün, 1973 yılında Bafra’da dünyaya gelmiştir. Tıp eğitimini Gata Tıp Fakültesinde tamamlayarak 1997 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından 2 yıl süresince Kıbrıs Türk Barış Kuvvetlerinde görev yapmıştır ve 2005 yılında Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığını tamamlayarak uzman unvanını almıştır.

Op. Dr. Ergün, 3 yıl süresince Gümüşsuyu Hastanesi'nde görev almış, ardından da 5 yıl süresince Kasımpaşa Deniz Hastanesi ve Transmed Estetik Cerrahi ve Saç Kliniğinde hizmet vermiştir.

Op. Dr. Ergün 2012 yılının Eylül ayındanitibaren kurucuları arasında yer aldığı NewAge klinikte hizmet vermeye başlamıştır. Kendisinin TPCD’den aldığı deneysel dalda birincilik, klinik dalda ikincilik olmak üzere iki ödülü bulunmaktadır. Ayrıca yurtdışı dergilerde 14, yurtiçi dergilerde 6 olmak üzere 20 adet makalesi ve 25’in üzerinde sözlü sunumu bulunmaktadır.

Op. Dr. Ergün'ün özel ilgi alanları arasında özellikle kadın hastalarda yüz cerrahisi, burun estetiği, liposuction, karın germe, meme büyütme ve küçültme, kaş ekimi operasyonları, erkek hastalarda ise saç ekimi ve jinekomasti operasyonları yer almaktadır. Kendisi, Türk Plastik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, El ve Üst Ekstremite Cerrahi Derneği ve Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS) üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Özge Ergün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.