Op. Dr.

Necdet ÖZ

Göğüs Cerrahisi - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Akciğerde Kitle, Akdeniz Anemisi, Atelektazi, Anterior mediastinotomi, Mediastinal tümör rezeksiyonu, Plevral sıvı aspirasyonu... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Toraks bt tetkiki

  Eşim 32 yasinda hiç sigara kullanmadi.,01.01.2018de akciğer tomografisi cektirdik.sag akciğer orta lobda mm'ik boyutta dansite,her iki akciğer alt lobda atelektatik fibrotik lineer dansite izlenmiştir.hocam bu ne anlama geliyor.rica etsem yardımcı olur musunuz.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Necdet ÖZ

  Op. Dr. Necdet ÖZ

  Herhangi bir kötü hastalığa işaret değil geçmiş olsun iyi günler

 • Nonkalsifiye

  Hocam benim to.ografide perikardiyal effuzyon izlendi sagalt superior anterior komsulugunda nonkalsifiye2mmizlenmistir yaziyor

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Necdet ÖZ

  Op. Dr. Necdet ÖZ

  Geçmiş olsun akciğerdeki lezyon için 2 ay sonra tomografi kontrolü gerekir kalp etrafındaki sıvı için kardiyoloji muayene niz gerekirse sıvının örneklenmesi uygun olur iyi günler

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında

 1. Özgeçmişi

  Op. Dr. Necdet ÖZ, 27 Mart 1968 tarihinde Antalya - Elmalı’da doğmuştur. 1985 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu lisans eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1992 yılında ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimine başlamış ve 1998 yılında ihtisas eğitimini tamamlayarak uzmanlığını almıştır.

  1991-1992 yılları arasında Yozgat Sağlık Eğitimi Merkezi’nde Pratisyen Hekim olarak, 1992-1998 yılları arasında Araştırma Görevlisi olarak, 1998- 2000 yılları arasında ise Uzman Hekim olarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı’nda ve 2000-2011 yılları arasında Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’nde Uzman hekim olarak görev yapmıştır. 2011 yılından itibaren Medstar Antalya Hastanesi Göğüs Cerrahisi Departmanı’nda Uzman Hekim olarak hastalarına hizmet vermektedir.

  Op. Dr. Necdet ÖZ, Türk Göğüs Cerrahisi Derneği, Toraks Derneği, Akciğer Kanserleri Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir. 2012 Göğüs Cerrahisi Tekno Kurs’u (Antalya) katılmış olduğu mesleki kurslardandır.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • AKDENIZ ÜNIVERSITESI

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.