Op. Dr.

Mustafa Torgaç

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Homosistein, Ooferektomi, Amniosentez... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

68 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Mustafa Torgaç Kimdir?

Op. Dr. Mustafa TORGAÇ, lisans öncesi eğitimini Antalya Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1997-2002 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü Burdur Gölhisar Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir. 2006-2011 yılları arasında Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmış olan Op. Dr. TORGAÇ, tam gün yasası nedeniyle buradaki görevinden istifa ederek özel muayenehanesinde çalışmaya başlamıştır. 

Vajinismus tedavisi, lazer ile vajen daraltma yenileme, lazer ile idrar kaçırma tedavisi, riskli gebelik takibi, vajen estetiği, kızlık zarı dikimi himenoplasti, labioplasti... mesleki özel ilgi alanları arasındadır. Antalya - Muratpaşa'da hizmet veren muayenehanesinde çalışmalarını sürdüren Op. Dr. Mustafa TORGAÇ, doğum, sezeryan, jinekolojik ameliyatlarını ve müdahalelerini anlaşmalı olduğu özel hastanelerde yapmaktadır. Kendisi iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmekte olup evli ve 1 çocuk babasıdır. 

 

Diploma aldığı kurum

  • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


  • Op. Dr. Mustafa TORGAÇ Muayenehanesi
    Adres100. Yıl Bulvarı Bulvar Apt. A Blok Kat: 1 D: 3 No: 42  Muratpaşa, Antalya  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (3)

3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Funda Dikmen

Mustafa beyi antalya Atatürk devlet hastahanesinden tanıyorum. Çok iyi bir doktordur. Kızıma hamileyken ona gitmiştim. Mustafa bey mrb suan 7.5 aylık hamileyim ve sık bir şekilde büyük abdest imi yapıyorum. Gece bile oluyor. Günde ortalama 6 yada 7 yi buluyor. Normal mi bilmiyorum. Genelde ishal şeklinde oluyor. Bazende normal. Bu sorun tahmini 2 2.5 adır falan var. Teşekkür ederim simdiden 06-11-2017

Sevda Özgenç Çağlar
Sevda Özgenç Çağlar

Mustafa bey alanında sayılı doktorlardan bence.iki çocuğum için de ondaydim. Sorunlu gebeligimde bana olan desteği kıyaslanması.. Güler yüzünün,tecrübesinin ve bilgisinin %100 ünü de hastası için kullanan doktor gibi doktor! ! Her kadına tek tavsiyemdir. 12-07-2017

Ulu Can

Çok mükemmel ve sorunlara incelikleri ile yaklaşan doktordur, eşim çok memnun! 01-03-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mustafa Torgaç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.