Uzm. Dr.

Murat Bozkır

Göz Hastalıkları - Adana

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi), Göz Kapağı, Şaşılık (strabismus), Katarakt ameliyatı, Katarakt cerrahisi, Katarakt ve refraktif cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

65 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Optik disk solukluğu

  Merhaba optik disk solukluğu yani sinir kuruması tedavisi varmı ? var ise nasıl bilgi ve mail adresinizi alabilirmiyim kolay gelsin.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Murat Bozkır

  Uzm. Dr. Murat Bozkır

  Altta yatan kafaiçi basınç artımı, beyin tümörü, glokom, diyabet, artrit, demyelinizan hastalık, enfeksiyon, metabolik hastalık vs gibi bir neden varsa nedene yönelik tedavi yapılır.

 • Kataraktgoz

  Hocam saygilar 57 yasindayim sol gozde katarakt miyopim var-12 bazi ilaclar kullaniyorum prostat icintamprost hapi ve urispas cipralex10mg ve buspon hapınin gozume ve kataraktima zarari varmi y ırtıktan korktugum ıcın anelıyatı ertelıyoeum endiseliyimtesekkurlerhocam sol gozdeki-12miyopili gözün kat... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Murat Bozkır

  Uzm. Dr. Murat Bozkır

  Katarakt ameliyatınız için birçok riskiniz var. bölgenizde tecrübeli ve yetenekli bir göz doktoruna ameliyat olabilirsiniz. bekletmek risklerinizi artırır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Murat Bozkır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.