Dr.

Mevlana Yiğit

Pratisyen Hekimlik - Denizli

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Akrep Sokması, Beslenme, Bel Ağrısı, Cilt gençleştirme, Medikal estetik, Prp yüz gençleştirme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

4 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Özel

  Hocam pratisyen hekim maasi ne kadar hocam birde kaç yılda oldunuz hocam bir cevap yazsanız hocam

  Doktor Cevabı:
  Dr. Mevlana Yiğit

  Dr. Mevlana Yiğit

  :) pratisyen hekim maaşı çalıştığı yere göre değişir..alt ve üst sınır yaklaşık olarak 2000-8000 arası değişiyor..kaç yılda oldunuz derken tıp fakültesini soruyorsun sanırım..öğrenim süresi 6 yıl.

 • Yorgunluk

  Merhaba 2 haftadır yorgunluk hissi var. diz kapaklarımdan aşağısı tutmuyor sanki. yaşım 40 akitf spor yapıyorum. merdiven çıkarken çok kötü oluyor bacaklarım ve ne yapsam halsizliğim geçmiyor. evde 65 yaşındaki annemde aynı sorunu yaşadı bütün tahliller,i yapıldı sorun yok dediler. acaba nedeni ne... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Mevlana Yiğit

  Dr. Mevlana Yiğit

  Merhaba şikayetinizle ilgili annenizin de yaptırdığı gibi bir dizi tahlil yaptırmanız gerekiyor anemi,diabet,elektrolit bozukluğu,kan hastalıkları,kas hastalıkları (ms),kardiyolojik sıkıntılar vb bu tarz şikayetler yapabilir.öncelikle tahlillerinizi yaptırıp sonuçlarını görmek gerekir.geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mevlana Yiğit tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.