Op. Dr.

Meltem Çilingir

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Sinir Kesisi, Düğme İliği (Boutonniere) Deformitesi, El Cerrahisi, Lipoplasti, Vücut şekillendirme, Koltuk altı terlemesi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

19 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Göğsüm küçükk

  Hocam iyi günler,22 yaşındayım bekarım.göğüslerim yok denecek kadar küçükler.ne yapabilirim bunun için?sadece cerrahi operasyonla mı büyür?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Meltem Çilingir

  Op. Dr. Meltem Çilingir

  Merhabalar, küçük memenin tedavisi cerrahidir. silikon meme protezi ile büyütmek geeekir. yağ enjeksiyonu da yapılabilir. ancak vücudunuzda yeterli yağ dokusu olması ve birkaç seansı göze almanız gerekir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • AdresBağdat Caddesi Zümrüt Apt No:378 Şaskınbakkal / İstanbul  Kadıköy, İstanbul  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

K. G.

Meltem hanım burun estediği ameliyatımı yaptı. Aynı zamanda bir KBB doktor ile deviasyon da düzeltildi. Burun ameliyatını realistik şekilde açıklayıp farklı açılardan bakmamı sağladı. Ameliyat olalı 2 hafta olmak üzere, neredeyse hiç ağrım olmadı. Ameliyat sonrası çok ilgilendi, sabırla sorularımı yanıtladı. Bunlar da bence çok önemliydi çünkü ameliyat sonrası türlü çeşitli sorular oluşuyor kafasında :) 28-12-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Meltem Çilingir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.