Dr.

Kemal Emre Özen

Anatomi - Konya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Anatomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Dudak yamukluğu

  Merhabalar benim görünürde bişey olmayan ama fotograflarda net görünen çene mi dudak mı olduğunu anlamadığım bi kayma var ve bu sonradan oluştu sağ taraftan da belli oldugunu ve dudağımın bir kısmını çok belli olmayan küçük bir şişme gibi bişey var bu konuda bilginizi alabilir miyim?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Kemal Emre Özen

  Dr. Kemal Emre Özen

  Şikayetinize sebep olan durum için doktora gitmeniz ve muayene olmanız faydalı olacaktır. bu şekilde bir tarif ile yardım bulmanız zannediyorum zor olacaktır.

 • Sol kalça, bacak ağrısı

  Merhabalar. 23 yaşındayım sol kalçamdan baldırıma doğru inen bir ağrı var. son 4 aydır çekiyorum. ayakta dururken ve yürürken etkisini gösteriyor. doktora gitim fakat sonuç degişmedi. sadece filme baktı ve kas gevşetici verdi. yürürken, koşarken, giyinirken etkisi 2 kat oluyor. hatta topallayarak yü... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Kemal Emre Özen

  Dr. Kemal Emre Özen

  Ağrılarınız için reçete edilmemiş ilaç kullanmamanızı öneririm. tarif ettiğiniz ağrı belli bir hastalığa doğrudan işaret eden şikayetlere benzemiyor. o sebeple sorunun ne olduğunu anlamak için ayrıntılı bir şekilde muayene etmek gerekecektir. bir fizik tedavi uzmanına danışmanız veya muayene olmanız... Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • NECMETTİN ERBAKAN (KONYA) ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

İletişim bilgileri
.