Op. Dr.

Hüseyin Ekici

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ayak ve ayak bileği cerrahisi, Yeni doğan kalça ultrasonu, Skolyoz ameliyatı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

91 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • L3-l4 ve l4-l5 seviyelerinde diffuz bulging, dural kese basısı izlenmiştir.

  Merhaba hocam, spor salonunda ağırlık kaldırırken belimde yüksek derecede ağrı hissettim. doktor'a gittim. ilaç tedavisi sonrası iyileşme olmayınca mr çekildim. doktorum şişkinlik olduğunu ve ilaç tedavisine devam etmemi söyledi fakat bir değişiklik olmadı(kullandığım ilaçlar; 1-surgam retared 2-... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Hüseyin Ekici

  Op. Dr. Hüseyin Ekici

  Merhaba, mri sonucunda ciddi bir bel fıtığı bulgusu yok, mekanik bel ağrısı olarak değelndiriyoruz. ilaçlarla rahtlamıyorsanız, fizik tedavi öneririm....

 • Ayak taban acısı

  Hocam benim bir haftadır sol ayağımın iç orta kısmın da tam oyuk hizası kemikte özellikle yürürken acı ile beraber ağrı oluşuyor.nedeni ne olabilir.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Hüseyin Ekici

  Op. Dr. Hüseyin Ekici

  Merhaba, muhtemelen ayak tabanında bulunan plantar fasya dediğimiz kasta gerginliğiniz var, yüklenme sonrası oluşur. içerden destekli tabanlık yada ayakkabı + soğuk (buz )uyg + istirahat ilerahatlarsınız. olmazsa muayene olunuz...

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Hüseyin Ekici Kimdir?

Op. Dr. Hüseyin EKİCİ, 1987 yılında Balıkesir Cumhuriyet Lisesi'nden mezun olarak lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. 1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında ise Cerrapaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihitisasını tamamlamıştır. 

Gelibolu Askeri Hastanesi, Yalova SSK Hastanesi, Gebze Devlet Hastanesi, Acıbadem Kadıköy Hastanesi (Part-Time) gibi kurumlarda çalışmıştır. Günümüzde ise Avicenna Özel Umut Hastanesi'nde ve Central Hospital'de hastalarına hizmet vermekte ve mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Op. Dr. Hüseyin EKİCİ, İstanbul Tabip Odası, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği (TOTBİD), Türkiye Spor Yaralanmaları ve Artroskopi Derneği (TUSYAD) ve Artroplasti Derneği gibi mesleki kurum ve kuruluşlara üyedir.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İlgi Alanları

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Faruk ATILGAN

Açıklayıcı ve hızlı cevap veren Hüseyin hocama çok teşekkür ediyorum 31-12-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hüseyin Ekici tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.