Op. Dr.

Hüseyin EKİCİ

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ayak ve ayak bileği cerrahisi, Yeni doğan kalça ultrasonu, Skolyoz ameliyatı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

151 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diz ağrısı

  Yoğun bisiklet sürmekten dolayı ve futbol oynamamdan dolayı dizlerimde ağrı başlamıştı iyice artınca doktorum mr çekti. mr sonucu "medial menisküste hafif dejeneratif sinayl değişikliği izlenmektedir.retropatellar kıkırdakta grade 4 konromalazi patella ile uyumlu bulgular mevcuttur.subkondral kemikt... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Hüseyin EKİCİ

  Op. Dr. Hüseyin EKİCİ

  Merhaba, tedavi doğru, ödemin azalması biraz sürebilir. ftr de iyi bir seçenektir..başka vir alternatif ise eklemiçi enjeksiyonlar, prp yada hyolurinat...

 • Tibia alt uç kırığı alçı ağrısı

  Merhaba tibia alt üç kırığının tedavisi için ayağım alçıya alındı,alçıya alındığı ilk gün bir rahatsızlık yoktu ama ertesi gün arada sırada ağrımaya hafif oynatinca agriyor,ve yanlış kaynama riski varmidir,yanlış kaynağdıgini ilerleyen zamanlarda nasıl anlarız? (alçı takilali 24 saat oldu )

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Hüseyin EKİCİ

  Op. Dr. Hüseyin EKİCİ

  Merhaba, filmlerinizi görmeden yorum yapmam mümkün değil...,

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Hüseyin EKİCİ Kimdir?

Op. Dr. Hüseyin EKİCİ, 1987 yılında Balıkesir Cumhuriyet Lisesi'nden mezun olarak lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. 1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında ise Cerrapaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihitisasını tamamlamıştır. 

Gelibolu Askeri Hastanesi, Yalova SSK Hastanesi, Gebze Devlet Hastanesi, Acıbadem Kadıköy Hastanesi (Part-Time) gibi kurumlarda çalışmıştır. Günümüzde ise Avicenna Özel Umut Hastanesi'nde ve Central Hospital'de hastalarına hizmet vermekte ve mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Op. Dr. Hüseyin EKİCİ, İstanbul Tabip Odası, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği (TOTBİD), Türkiye Spor Yaralanmaları ve Artroskopi Derneği (TUSYAD) ve Artroplasti Derneği gibi mesleki kurum ve kuruluşlara üyedir.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Uzmanlık Alanları

İletişim bilgileri


Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Faruk ATILGAN

Açıklayıcı ve hızlı cevap veren Hüseyin hocama çok teşekkür ediyorum 31-12-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Hüseyin EKİCİ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.