Doç. Dr.

Gökhan Meriç

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Artroplasti, Ön Çapraz Bağ Kopması, Menisküs, Artroskopik cerrahi, Dirsek artroskopisi, Ayak ve ayak bileği cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

21 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Gökhan Meriç Kimdir?

1980 yılında Manisa-Akhisar’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimi sonrasında 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp Eğitimine başlamıştır.  2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasına başlamış ve 2010 yılında ihtisasını tamamlamıştır. Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesinde 2 yıllık zorunlu hizmetten sonra 2012 Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak akademik hayatına başlamıştır.

2013 yılında Scripps Kliniği San Diego Amerika’da Dr. Heinz Hoenecke ve Dr. Laura Alberton Birlikte Omuz ve Diz Cerrahisi ile ilgili cerrahi gözlemlerde bulunmustur.

Aynı zamanda Tri-City Hastanesi San Diego Amerika’da Dr. James Esch ve Dr. Andrew P. Hartman ile birlikte omuz cerrahisi ve protezine yönelik cerrahi gözlemler yapmıştır.

2014 yılında 6 ay süreyle TÜBİTAK dan kazandığı burs ile Scripps Hastanesi, La Jolla Amerika’da Dr. William Bugbee ile birlikte kıkırdak cerrahisi, allogreft uygulama teknikleri, ve kalça ve diz protez cerrahisi danışmanı araştırmacı ve cerrahi gözlemci olarak çalışmıştır.

2016 Nisan ayında Doçentlik Sınavı başarısı sonra Doçentlik unvanını almıştır

Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


  • Yeditepe Üniversitesi Hastanesi
    Adresİçerenköy Mahallesi Hastane Sokak No: 4, 4/1 Ataşehir - İstanbul  Ataşehir, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (3)

3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Kibar Döşemeci
Kibar Döşemeci

Ayak bileği artroskopi ameliyatı oldum son derece memnunum.Mesleğini hakkıyla yapan bir hekim Teşekkürler Gökhan Meriç 08-01-2017

Mehmet Orhan

Annemin Diz protezi ameliyatını yaptı..son derece memnunuz... ALLAH razı olsun.. 20-10-2016

Fatih Toprak

Bebeğimiz doğduğu zaman ayağının birinin diğerine göre içe dönük olduğunu fark ettik çok şükür sizin gibi iyi bir doktor karşımıza çıktı önce alçı tedavisi ardından ponseti çihazı ile normale döndü size çok teşekkür ederim 03-10-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Gökhan Meriç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE

Yayınladığı Makaleler.