Uzm. Dr.

Evrim Pınar Güzel

Dermatoloji - İstanbul

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Cilt Lekeleri, Saç Dökülmesi, Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Ameliyatsız yüz germe, Botoks - Dolgu, Cilt bakımı ve akne tedavisi... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  14 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Evrim Pınar Güzel Kimdir?

  1977 Ankara doğumlu olan Dr. Pınar, 1995'de  Kadıköy Anadolu Lisesi ve ardından

  2001'de Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Dereceyle girmiş olduğu İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı'ndan 2005'de mezun olarak aynı sene üç ay süreyle Op.Dr.Tunç Tiryaki ile plastik cerrahi ameliyatlarına gözlemci olarak katıldı. İki sene süreyle Transmed Saç ve Kozmetik Cerrahi Kliniği'nde saç ekimi uygulaması ve dermatoloji departmanının sorumlu dermatoloğu olarak çalıştı.

   

  2007-2012 arası kardiyolog eşinin mecburi hizmeti için gittikleri Çanakkale merkezde başarılı bir muayenehane hizmeti devam ettiren Dr.Pınar, büyüdüğü Bahçeşehir'de mesleğini icra etmek için dermatolojik tanı-tedavi ve kozmetik dermatoloji üzerine klinik açtı.

   

  Uygulamalarında detaycı, eleştirel, mükemmelliyetçi ve titiz, özellikle yapay durmayan, aşırıya kaçmayan estetik uygulamalardan yana olduğunu belirten Dr. Pınar, son teknolojik cihazlarla, yılların tecrübe ve bilgi birikiminin ışığında güleryüz ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla “hayatım” dediği mesleğine kurduğu klinikte devam etmekte.

  Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

  İletişim bilgileri


  • Dr Evrim Pınar Güzel Muayenehanesi
   AdresBahçeşehir 2.Kısım Şehit Gaffar Okkan Cad. AVM D Blok 2 ve 3 no'lu Bağımsız Bölümler Başakşehir / İstanbul  Başakşehir, İstanbul  Haritayı gör  

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Uzm. Dr. Evrim Pınar Güzel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .