Doç. Dr.

Celalettin Sever

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kellik, Yüz Kırışıklıkları, Ortognatik Cerrahi, Botoks enjeksiyonu, Göz kapağı germe, Yağ enjeksiyonları... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  22 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Celalettin Sever Kimdir?

  1991 yılında ‘Konya Maarif Koleji’- Konya Anadolu Lisesinden, 1998 yılında ise GATA Tıp Fakültesinden mezun oldu. GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği ve Yanık Merkezi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Kök hücre ve hiperbarik oksijen tedavisinin etkilerini incelediği tez çalışması, 2010 yılında, TOTDER tarafından en iyi deneysel çalışma bilim ödülünü aldı. İki ayrı klinik çalışması da Journal of Clinical and Analytical Medicine (JCAM) tarafından 2011 yılında en iyi makale ödülüne layık görüldü. 2013 yılında Türk Plastik Cerrahi Derneği Uzman yarışmasında klinik dalda birincilik alan klinik çalışmada yer aldı. Doç. Dr. Celalettin SEVER’in ulusal, uluslararası tıp dergilerinde ve kongrelerinde yayımlanmış ve sunulmuş 300’den fazla bilimsel makalesi, sözlü ve poster bildirisi mevcuttur.

  Doç. Dr. Celalettin SEVER, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRCD), Estetik Plastik Cerrahi Derneği ve Rekonstrüktif Mikrocerrahi derneklerinin üyesi olup ‘Journal of Clinical and Analytical Medicine – (JCAM)’ ve ‘Journal of Clinical and Experimental Surgery -(ACES)’ dergilerinin uluslararası danışma kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

  Diploma aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

  İletişim bilgileri


  • Özel Çağıner Hastanesi
   Adres  , İstanbul  
  • Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi
   AdresSelimiye Mah.,, Tıbbiye Cad., 34668  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

  Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

  1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
  Zamanlama
  İlgi
  Ortam

  Hasta Değerlendirmeleri

  Can. Öze.

  Dr. Celalettin Sever'e ameliyat oldum ve çok memnunum. Ben sağlıkçıyım ameliyat olmadan çok araştırdım başka ünlü doktorların yapamam bu olmaz dediği yağ tümörü ameliyatımın sonucunda oluşan yaralarımı düzeltti psikolojim bozulmuştu kendime olan güvenimi geri kazandırdı bana ve ona çok teşekkür ederim gözünüz kapalı güvene bilirsiniz onun üzerine. Doktor tanımam teşekkürler sevgili doktorum.... 06-12-2015

  1 görüş bulundu.

  Hakkında değerlendirme yapın

  Doç. Dr. Celalettin Sever tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİRME EKLE


  .