Op. Dr.

Burçin DEMİREL

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gebelik, Menopoz, Genital Estetik, Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi), Salpingooferektomi (tüp çıkarılması), Ooforektomi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 79 10
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

 1. Özgeçmişi

  Op. Dr. Burçin DEMİREL, 1975 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 1999 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olmuştur.

  Uzmanlık eğitimi sonrasında 2005 yılında Yakacık Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde, 2005 - 2007 yılları arasında Özel Esenler Hayat Hastanesi'nde, 2007 - 2008 yılları arasında Siirt Seyyar Cerrahi Hastanesi'nde, 2008 - 2009 yılları arasında Bingöl Devlet Hastanesi'nde, 2010 - 2017 yılları arasında ise, Özel İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Burçin DEMİREL, ulusal ve yerel bir çok dergide yayın ve makalesi bulunmakta ayrıca, Jinekolojik Cerrahi veya Girişimler Sonrası Enfeksiyonlar ve İntrapartum Enfeksiyonlar kitap bölümlerinde kitap yazarlığı yapmıştır.

  Op. Dr. Burçin DEMİREL, mesleki çalışmalarına Çiftehavuzlar İntermed Hastanesi'nde devam etmektedir.

   

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL OKMEYDANI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 79 10

Son Cevapladığı Sorular

 • Adet olamamak

  Merhaba, ben adet olmama yakın biran önce söktürmesi için 3 gün tarlusal kullandım fakat olamadım. umreye gideceğim için primolut kullansam bir zararı olur mu? ayrıca benim 10 günden fazla kullanmam gerekecek. günde 2 defa kullansam yeterli olmaz mı? tarlusal söktürücü mü geciktirici midir?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Burçin DEMİREL

  Op. Dr. Burçin DEMİREL

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 79 10

  Adet zamanından önce tarlusal kullandıylsanız muhtemel yine zamanında adet görceksinizdir. eğer gebelik yok ve hormon kulllanmanızda engel yok ise ise 10 gün adet geciktirmek için ilaç kullanılabilir.

 • Yumurtalık hk.

  Merhaba, yumurtlama döneminde devamlı sağ tarafımda ağrı hissediyorum acaba sol yumurtalık çalışmıyor olabilir mi? daha önceden dikkat etmiyordum fakat 3 aydır dikkat ettiğimde hep sağ tarafta ağrı var, gebelik düşünüldüğü zaman bu sorun teşkil edecek bir durum olabilir mi yada normal bir durum mudu... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Burçin DEMİREL

  Op. Dr. Burçin DEMİREL

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 79 10

  Bu belirti ile yumurtalık çalışmıyor kararı verilmez. ihtiyaç halinde yumurtalık takibi ile anlaşılabilir. ancak gebelik için tek yumurtanın faaliyeti bile yeterlidir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (2)

2 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Fatma Seçkin

Burçin Bey; inanılmaz ilgili bir doktor. Tüm süreçlerimde ilgi ve desteği, onu diğer doktorlardan farklı kılıyor. Size neyi, neden yaptığını anlatan çok başarılı ve hümanist bir doktor. Kendisine buradan ayrıca teşekkür ediyorum. 03-10-2017

Gebelik sürecimi en rahat geçirmemi sağlayan doktorum 🙏Muhteşemsiniz. Şiddetle tavsiye ederim. Her sorunuza bıkmadan usanmadan yanıt verir. 05-08-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.