Op. Dr.

Burçin DEMİREL

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gebelik, Menopoz, Genital Estetik, Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi), Salpingooferektomi (tüp çıkarılması), Ooforektomi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 79 10

Kurumlar

Hakkında

Burçin DEMİREL Kimdir?

Op. Dr. Burçin DEMİREL, 1975 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 1999 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2005 yılında Yakacık Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde, 2005 - 2007 yılları arasında Özel Esenler Hayat Hastanesi'nde, 2007 - 2008 yılları arasında Siirt Seyyar Cerrahi Hastanesi'nde, 2008 - 2009 yılları arasında Bingöl Devlet Hastanesi'nde, 2010 - 2017 yılları arasında ise, Özel İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Burçin DEMİREL, ulusal ve yerel bir çok dergide yayın ve makalesi bulunmakta ayrıca, Jinekolojik Cerrahi veya Girişimler Sonrası Enfeksiyonlar ve İntrapartum Enfeksiyonlar kitap bölümlerinde kitap yazarlığı yapmıştır.

Op. Dr. Burçin DEMİREL, mesleki çalışmalarına Çiftehavuzlar İntermed Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL OKMEYDANI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 79 10

Son Cevapladığı Sorular

 • Cocuklarda lenfosit

  Merhaba hocam sezeryanla kac dogum yapilabilir ust sinir kacdir 4 sezeryan gercekten risklimi simdiden tesekkur ederim cvp icin

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Burçin DEMİREL

  Op. Dr. Burçin DEMİREL

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 79 10

  Her bir cerrahi işlem riski arttırabilir. 3 ' ü aşmamakta yarar vardır. gebeikler iyi taikp edilmeli v sezaryen iyi ekibi ve ekipmanı olan bir merkezde gerçekleştirilmelidir.

 • Kızlık zarı

  Kıyafetle sürtünme ilişki ve o kıyafette pedin olması, aşırı baskı ve ağrı olursa kızlık zarında bir problem olur mu yırtılır mı??

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Burçin DEMİREL

  Op. Dr. Burçin DEMİREL

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 79 10

  Muayen etmeden bir yorum yapmak zor olsa da bu şekilde çok mümkün görünmüyor.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR


.