Op. Dr.

Ali Murat AKKUŞ

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Burun Estetiği, Burun Estetiği (Rinoplasti), Meme Büyütme, Burun estetiği (Rinoplasti), Rinoplasti (Burun Estetiği), Meme estetiği... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 38 11
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Op. Dr. Ali Murat AKKUŞ, 1980 yılında doğmuştur. 1998 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun olarak lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyetini takiben aynı yıl girdiği üniversite sınavında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmış ve tıp eğitimine başlamıştır. Lisans eğitimi süresince plastik cerrahiye olan ilgisi nedeniyle Ege Üniversitesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde pek çok ameliyata katılmıştır. 2005 yılında lisans eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanmış ve İstanbul Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi ihtisas eğitimini başlamıştır. İhtisas eğitimi boyunca çok sayıda estetik operasyon, el ameliyatları, doğumsal anomali onarımları gerçekleştirmiştir.

Asistanlık yıllarının sonunda ABD’de geçirdiği sürede dünyanın en önemli yüz ve burun cerrahlarından Dr. Bahman Guyuron’dan ve Dr. Mc Carthy’den eğitim almıştır. Yine aynı zaman zarfında ABD’de South Florida Üniversitesi’nde Dr. Paul Smith’ten estetik meme cerrahisi üzerine eğitim almıştır. Mezuniyetinin ardından Op. Dr. Serdar Eren’in kliniğinde gözlemci olarak bulunmuştur ve çok sayıda estetik ameliyata katılmıştır. Mecburi hizmet yükümlülüğünü Iğdır Devlet Hastanesi’nde yerine getirmiştir.

Uzmanlık tezini yazarken burun ucunun uzun dönemde de istenilen şekilde kalması için en uygun yöntemi araştırmış olan Op. Dr. Ali Murat AKKUŞ, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmekte, dağcılık, sportif kaya tırmanışı ve snowboard ile ilgilenmektedir.

Op. Dr. Ali Murat AKKUŞ, 2016 yılından itibaren Terrace Fulya Center ofisi'nde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir. 

Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 38 11

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.