Op. Dr.

Abdullah Yaman

Göz Hastalıkları - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi), Orbita Tümörleri Ve Cerrahisi , Lens Hastalıkları, Botulinum toksini enjeksiyonu, Fotorekraktif Keratektomi (PRK), Görme alanı testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

5 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhaba. ben 20 yaşindayim göz rahatsizliğim miyop.gözlük kullaniyorum zat

  Merhaba. ben 20 yaşindayim göz rahatsizliğim miyop.gözlük kullaniyorum zaten lazer tedavisi yaptirmak istiyorum.bu yaşta yaptirsam olumsuz bişey olurmu.lazer yaptirdiğimda kesin düzelirmi gözlerim yani gözlük takiyomuş gibi görebilirim.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Abdullah Yaman

  Op. Dr. Abdullah Yaman

  Öncelikle şunun iyi bilinmesi gerekir:bu bir ameliyattır,bir dokunun bir kısmının kaybıdır diğer bir deyişle geriye dönüş yoktur.20 yaşında gelişmeniz tamamlanmış demektir bu nedenle miyopunuzu lazerle düzelttirebilirsiniz ancak saydam tabaka kalınlığınızın normal boyutlarda olması şarttır. dr.abd... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Abdullah Yaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.