Doç. Dr. Teoman Doğru

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Teoman Doğru Hakkında

Teoman Doğru Kimdir?

Doç. Dr. Teoman Doğru, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Teoman Doğru, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Teoman Doğru Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Teoman Doğru tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Teoman Doğru kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. T Doğru ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Teoman Doğru için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. T Doğru şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Teoman Doğru ile anlaşmalı?
Teoman Doğru kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Teoman Doğru nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Teoman Doğru T.c.sağlık Bakanlığı Bkhb Balıkesir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Teoman Doğru hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Teoman Doğru Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Doç. Dr. Teoman Doğru için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Teoman Doğru muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Teoman Doğru hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. T Doğru ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Teoman Doğru hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. T Doğru hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.