Doç. Dr. Sezgin Yılmaz

Genel Cerrahi - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Necdet Sezer Kampusü, Gazlıgöl Yolu Rektörlük E Blok, 03200 Erenler/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sezgin Yılmaz Hakkında

Sezgin Yılmaz Kimdir?

Doç. Dr. Sezgin Yılmaz, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Sezgin Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sezgin Yılmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Sezgin Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Sezgin Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. S Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Sezgin Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. S Yılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sezgin Yılmaz ile anlaşmalı?
Sezgin Yılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Sezgin Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Sezgin Yılmaz Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Sezgin Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Sezgin Yılmaz Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Doç. Dr. Sezgin Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Sezgin Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Sezgin Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. S Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Sezgin Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. S Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.