Doç. Dr. Hüseyin Tan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - Erzurum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Atatürk Üniversitesi Kampüsü, Atatürk, 25030 Yakutiye/Erzurum  Erzurum
Atatürk Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüseyin Tan Hakkında

Hüseyin Tan Kimdir?

Doç. Dr. Hüseyin Tan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nörolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nörolojisi Hüseyin Tan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Tan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..un
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hüseyin Bey alanında çok donanımlı bir doktor...Alanında olduğu kadar hayata bakışı ve insan sevgisiyle dolu yaklaşımlarıyla hastaları bir psikiyatristen destek almışsınız gibi sizi neşelendiriyor. Tüm hastalara eşit yaklaşımı ve sanki sizi uzun yıllardan beri tsnıyormuş gibi yaklaşımınçok ayırıcı özelllikleti herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim... Doktorumuza hayat boyu başarılar ... Tüm hastalara şifalar dilerim 02-11-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Hüseyin Tan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hüseyin Tan kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. H Tan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Hüseyin Tan için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. H Tan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Tan ile anlaşmalı?
Hüseyin Tan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Hüseyin Tan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Hüseyin Tan Atatürk Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Hüseyin Tan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Hüseyin Tan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır.

Doç. Dr. Hüseyin Tan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Hüseyin Tan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Hüseyin Tan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. H Tan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Hüseyin Tan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. H Tan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.