Doç. Dr. Eren Çetin

Akupunktur - Ankara

Hacamat Tedavisi, Ozon Tedavisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mahallesi Ufuk üniversitesi Caddesi No:25/2  Çankaya, Ankara
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Eren Çetin Hakkında

Eren Çetin Kimdir?

Doç. Dr. Eren ÇETİN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) başladığı tıp eğitimini 1996 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Radyasyon Onkolojisi üzerine tamamlamıştır. 2002 - 2007 yılları arasında Osaka (Japonya) Üniversitesi Tıp Fakültesi ( Gen Bilimi Doktorası, PHD) yan dal ihtisası bulunmaktadır.

Doç. Dr. Eren ÇETİN, mesleki çalışmalarına Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Hacamat Tedavisi
  • Ozon Tedavisi
Tedaviler
  • Ozon Terapi
  • Fitoterapi
  • Akupunktur Tedavisi
  • Prp tedavisi
Diplomalar ve Sertifikalar

Eren Çetin Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sel..ahi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Eren Bey'den akupunktur, hacamat ve ozon tedavisi oldum. Yan etkilerin gitmesinde çok fayda sağladı. Kendimi daha dinç ve keyifli hissetmemi sağladı. Akupunkturda ise depresyon ile ilgili sıkıntılarım vardı tamamen geçti. Hacamat sonrası vücudumfa ve başımda rahatlama oldu, vücudum artık kasılmıyor ve daha geniş rahat düşünüyorum . Eren Bey'e teşekkür ediyorum, Allah razı olsun, dualarımdasınız. 31-10-2019

riye..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dizlerimin ağrısı için ozon tedavisi oldum, çok memnun kaldım.Ayrıca halsizlik çok yaşıyordum kandan ozon yapılınca çok iyi geldi. Eren Bey'e ilgisi ve nezakati için ayrıca teşekkür ederim. 31-10-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Eren Çetin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Eren Çetin kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. E Çetin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Eren Çetin için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. E Çetin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Eren Çetin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Eren Çetin Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Eren Çetin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Eren Çetin Akupunktur, uzmanıdır. Ozon Terapi, Fitoterapi, Akupunktur Tedavisi, Prp tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Hacamat Tedavisi, Ozon Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Eren Çetin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Eren Çetin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Eren Çetin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. E Çetin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Eren Çetin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. E Çetin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.