Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel

Genel Cerrahi - Ankara

Lipom, Apandisit, Böbrek Nakli (Transplantasyonu)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Ülkü Mah. Talatpaşa Bulvarı No:5  Altındağ, Ankara
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bülent Cavit Yüksel Hakkında

Bülent Cavit Yüksel Kimdir?

Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Cavit Yüksel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Lipom
 • Apandisit
 • Böbrek Nakli (Transplantasyonu)
 • Duodenal Ülser
 • Tiroid Kanseri
Tedaviler
 • Tiroid kanseri cerrahisi
 • Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu
 • Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları
 • Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi)
 • Radyoaktif iyot tedavisi

Bülent Cavit Yüksel Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..tışık
Zamanlama
İlgi
Ortam

Numune hastahanesi kolerektal cerrahi bölümünde ben dahil ,ailemden üç ferdin kritik mide ve safra ameliyatlarimizi yapan bizi bir günde sağlığımıza kavuşturan saygıdeğer , ve üstün tevazu sahibi prof dr .Bulent cavit yüksel hocamıza sonsuz Minnet ve şükranlarımızı sunarız. Gerçek bir hekim Mesleğine aşık Halkına hizmete kendini adamış mükemmel insan Sonsuz saygılarımla...hocam Semra yurtışık. 16-11-2018

an..ç

Uzun zamandır muzdarip olduğum ve sürekli ilaç kullandığım reflü hastalığım ile ilgili ocak 2015 'te yapılan endoskopi ve ultrason sonucu safrakesemde çok sayıda taş bulunduğu ve biran evvel ameliyat olmam gerektiği söylendi sonuçlarla birlikte doç.dr.Bülent Cavit Yüksel'e gittim.Bülent Bey sonuçlara bakıp reflünün yemek boruma büyük zarar verdiğini safra kesesi ameliyatı ile ayni anda laporoskopik cerrahi ile nissen fundoplikasyon ameliyatı olabileceğimi ve kararın bana ait olduğunu söyledi bende bunu kabul ettim Bülent Bey 18 Şubat 2015'te ameliyatımı gerçekleştirdi ameliyattan sonra şikayetlerimin yok denecek kadar azaldığını gördüm ekim ayında yapılan endoskopi 24 saatlik ph ve manometri raporunda reflünün tamamen gectiği görüldü yıllarca çektiğim bu dertten beni kurtaran doç.dr.Bülent Cavit Yüksel hocamdan Allah razı olsun ülkemizde böyle doktorlar olduğundan ne kadar gurur duysak az olur.Darısı diğer şifa bekleyen reflü hastalarının başına Hakan oruç 23-10-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. B Yüksel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. B Yüksel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel Genel Cerrahi, uzmanıdır. Tiroid kanseri cerrahisi, Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu, Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları, Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Radyoaktif iyot tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Lipom, Apandisit, Böbrek Nakli (Transplantasyonu), Duodenal Ülser, Tiroid Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. B Yüksel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Bülent Cavit Yüksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. B Yüksel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.