Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Doç. Dr. Ahmet Erdil, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Ahmet Erdil

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Ankara

Gastrit (Mide İltihabı), Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal), Gastrointestinal Sistem Kanaması

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü 06520   Çankaya, Ankara
Medicana Ankara

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ahmet Erdil Kimdir?

Doç. Dr. Ahmet ERDİL, tıp eğitimini 1986 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı fakültede yapmış ve 1994 yılında İç Hastalıkları Uzmanı, 1998 yılında ise Gastroenteroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Diyarbakır Asker Hastanesi'nde ve Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Ahmet ERDİL, aynı anabilim dalında 2006 yılında Doçentlik kadrosuna atanmıştır. Kendisi mesleki çalışmalarına 2009 yılından beri Medicana International Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ahmet Erdil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ahmet Erdil kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. A Erdil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ahmet Erdil için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. A Erdil şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Ahmet Erdil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Ahmet Erdil Medicana Ankara bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ahmet Erdil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Ahmet Erdil Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Sleeve gastrektomi (tüp mide) ameliyatı, Karaciğer rezeksiyonu, Hidrojen solunum testi, Pankreas ve adacık hücre transplantasyonu, Baryumlu lavran, Dışkı asit testi alanlarında hizmet veriyor ve Gastrit (Mide İltihabı), Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal), Gastrointestinal Sistem Kanaması, Mide Balonu, Mide Ülseri (Gastrik Ülser) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Ahmet Erdil için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ahmet Erdil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ahmet Erdil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. A Erdil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ahmet Erdil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. A Erdil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.