Dyt.

Nesrin ERİŞ

Beslenme ve Diyetetik (Diyetisyen) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme, Tip 2 Diyabet, Alkali Diyet, Çocuk beslenmesi, Kilo alma, Yeni doğan metabolik hastalık... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

20 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Karbonatlı su ile zayıflamak zararlı mı?

  Merhaba nesrin hanım öncelikle sorumu okumak için vakit ayıracağınızdan dolayı teşekkür ederim.ben bipolar bozukluğa sahibim ve lityum madeni kullanıyorum.zayıflamak için karbonatlı su içmem bana zarar verir mi?

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Nesrin ERİŞ

  Dyt. Nesrin ERİŞ

  Merhaba mehmet bey. karbonatlı su da dahil herhangi bir içecek veya besin desteği kullanarak kilo veremeyiz. sağlıklı, dengeli, sürdürülebilir bir beslenme programı kilo verme ve korumada çok önemli. ilaç tedavisi olan bireylerin bu konuda daha dikkatli olmalarını öneriyorum. sevgiler.

 • Kilo alma sorunu

  Merhaba, eşim varikosel ameliyatı olduğu için için 20 gün kadar evde dinlenecek. normalde tempolu bir işte çalıştığından (günün yaklaşık 5 saati yürüyor.) kilosunu her zaman koruyor. 20 gün boyunca dışarı çıkmayacak tüm öğünleri evde tüketeceği için en azından birkaç kilo almasını istiyorum. daha... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Nesrin ERİŞ

  Dyt. Nesrin ERİŞ

  Merhaba. yerimiz bakırköy’de. kişiye özel, sürdürülebilir, sağlıklı beslenme programı ile takip ediyoruz. her hafta ayrıntılı vücut analizleriniz, abdominal yağ ölçümünüz ve organ çevresi yağlanmanıza bakarak diyet programlarımızı takip ediyoruz. kilo almanı engelleyen bir sağlık sorunu olup olmadığ... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Nesrin ERİŞ Kimdir?

Dyt. Nesrin ERİŞ, 1972 yılında Kars'ta doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Ankara'da tamamlamıştır. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Teknolojisi Yüksek Okulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde lisans eğitimine başlamış ve 1994 yılında mezun olarak Diyetisyen unvanı almıştır. 2002 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Sağlık Teknolojisi Yüksek Okulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve lisansüstü derecesini almıştır.

Mesleki hayatına ilk olarak İstanbul'da bir zayıflama merkezinde başlamış olan Dyt. Nesrin ERİŞ, 8 ay sonra Ota Güzellik Merkezi Bakırköy şubesinde Diyetisyen olarak çalışmaya başlamış ve 1995 yılından beri Bakırköy Ota Güzellik Merkezi'nde danışanlarına hizmet vermektedir. Ayrıca buradaki görevinin yanısıra çeşitli hastanelerin, yemek firmalarının, internet sitelerinin ve yemek dergilerinin diyet danışmanlıklarını yapmıştır.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Optimum Yaşam Diyet Danışma
  AdresZuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:63/4 Bakırköy/İstanbul  Bakırköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dyt. Nesrin ERİŞ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.