Dr. Dt.

Aylin CANPOLAT

Diş Hekimi -

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çene Eklemleri Tedavisi, Çene Kistleri, Diş İmplantı, Porselen laminate veneer, Estetik dolgu, Kanal tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

20 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş eti hastalığı

  Merhabalar diş etim 4-5 gündür şişmiş durumda.... hiçbirşey yiyemiyorum ağzımı açtığımda ve kapadığımda şişlik dişimin üstünde olduğu için acıyor ve arada kanıyor... kanama nedeni üstüne konuşurken bastığımdan olabilir çünkü dişimin tam üzerinde... çene tarafında yuvarlak bişey var şişlik gibi bu ha... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Aylin CANPOLAT

  Dr. Dt. Aylin CANPOLAT

  İyi günler panoramik röntgen çektirip dişhekimine gitmenizi öneririm.

 • Hangi hastanede çalişiyorunuz?

  Merhaba dr . aylin canpolat hocam siz şimdi hangi hastanede görev yapiyorsunuz? ben size ankara dan yaziyorum. benim 6 yaşinda bir kizim var.kendisinin dişlerini normal yoldan tedavi yaptiramiyoruz çook korkuyor sedasyon tedavisi yapilmasi gerekiyor.size gelip göstermek istiyoruz.tabi ki ankara d... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Aylin CANPOLAT

  Dr. Dt. Aylin CANPOLAT

  İyi günler öncelikle 6 yaş sedasyon için çok da tercih edilmez. ankara da üniversite hastanelerine giderseniz sorununuzu çözeceklerdir.ben istanbul da çalışıyorum.kolaylıklar dilerim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

 1. Aylin CANPOLAT Kimdir?

  Dr. Dt. Aylin CANPOLAT, 1968 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1985 yılında Manisa Lisesi'nde bitirmiştir. 1985 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1991 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 1985 - 1991 yılları arasında ise yine Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden lisansüstü derecesini almıştır.

  1992 yılında çalışmalarına özel bir klinikte başlayan Dr. Dt. Aylin CANPOLAT, 1994 - 2009 yılları arasında çalışmalarını Nişantaşı'nda bulunan özel muayenehanesinde sürdürmüştür. 2009 yılında ise  dişhekimi ortakları ile beraber Klinik 212'yi kurmuşlardır.

  Evli ve 2 çocuk annesi olan Dr. Dt. Aylin CANPOLAT, 2009 yılından beri Şişli'de bulunan Klinik 212'de başarılı tedaviler uygulamaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.