Dr. Dt.

M. Deniz NOYUN

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Periodontoloji, Kemik erimelerinde tedavi yaklaşımı, Botoks tedavisiyle dişeti estetiği (gummy-smile), Periodontoloji cerrahi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

23 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş eti hastalığı

  Merhaba hocam. ben 18 yaşındayım bir diş doktoruna gittim ve diş eti hastalığımın olduğunu söyledi beni periodontolojiye yönlerdirdi.hemen muayene olmam gerekiyor mu? ve muayene ücretinizi öğrenebilir miyim ?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. M. Deniz NOYUN

  Dr. Dt. M. Deniz NOYUN

  Emre bey merhaba, diş hekiminiz sizi bu sebeple yönlendirdi ise mutlak muayne olmanız gereklidir. muayne ücretimizi kliniği arayarak öğrenebilirsiniz.

 • Diş eti sorunu

  Mrb. doktor hanım benim beş yıl önce ön üst dişlerimden birinin üzerine diş etim uzamaya başladı ve dişimin yarısını kapladı bu diş eti.bu yıl uzayan eti diş hekimine kestirdim ve etin dişimi tamamen oyduğunu ve dişimde büyük bir boşluk oluştuğunu gördük diş hekimim bu boşluğa geçici dolgu yaptı anc... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. M. Deniz NOYUN

  Dr. Dt. M. Deniz NOYUN

  Mutlaka bir doktora başvurmanız gerekiyor.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. M. Deniz NOYUN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.