Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker

Dil Konuşma Bozuklukları - Konya

Afazi, Alzheimer, Artikülasyon Bozukluğu

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

  Selçuklu, Konya
Özel Gelişim Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Nakit

Uğurcan Eker Hakkında

Uğurcan Eker Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Uğurcan Eker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Afazi
  • Alzheimer
  • Artikülasyon Bozukluğu
  • Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları
  • Gecikmiş dil - konuşma

Uğurcan Eker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti U Eker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti U Eker şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker Özel Gelişim Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Afazi, Alzheimer, Artikülasyon Bozukluğu, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Gecikmiş dil - konuşma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti U Eker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Uğurcan Eker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti U Eker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.