Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah

Dil Konuşma Bozuklukları - Kocaeli

Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Gecikmiş dil - konuşma

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Kocaeli, DOLPHIN CENTER İŞ VE AVM kat 2 daire 207 / Körfez Mahallesi Berk Sokak No: 1  Körfez, Kocaeli
Dolphin Terapi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Soner Cerrah Hakkında

Soner Cerrah Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından,Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü'nü başarıyla bitirmiştir. 

2003 yılında (mecburi hizmet) Ankara GATA Etlik Hastanesi ve GATA Bilkent TSK Rehabilitasyon Hastanesi Konuşma Terapisi Polikliniği'nde,2000-2012 yılları arasında Kocaeli Devlet Hastanesi'nde,2009-2017 yıllarında Dil ve Konuşma Terapistleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve son iki yılında Dernek Başkanlığı yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına halen Ankara, Kocaeli ve Sakarya illerinde, sahibi olduğu 2 Terapi Merkezi, 1 Danışmanlık ve 1 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde görev yapmaktadır.

 

Diploma aldığı kurum
 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Afazi
 • Artikülasyon Bozukluğu
 • Gecikmiş dil - konuşma
 • Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları
 • Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering)

Soner Cerrah Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Soner Cerrah Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ses kısıklığı

  Hocam selamın aleyküm 8 aydır sesim çıkmıyor i̇mam olarak görev yapmaktayım kesin sesim açılır mi ücret ne kadar kaç seans da iyleşirim

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Konuşma bozukluğu

  Meraba ben 21 yaşımdayım ama konuşmamda bir sürü hata var. oncelikle s harfini tısılayarak söylüyorum. yeni tanıştığım çoğu kişi söylediklerimi anlamakta zorlanıyor. cümlelerimi bir türlü toparlıyamıyorum. çoğu kelimeleri yanlış söylüyorum. mesela ekşi yerine eşki gibi. ve surekli kelimelerin sıra... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti S Cerrah ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti S Cerrah şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah Dolphin Terapi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Gecikmiş dil - konuşma, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti S Cerrah ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Soner Cerrah hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti S Cerrah hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.