Dil Konusma Bozuklukları Terapisti

Dilek Demiral

Dil Konuşma Bozuklukları - Balıkesir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

20 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Konuşma sorunu

  Merhaba benim 6 yaşında oğlum var ve konuşması anlaşılmıyor konuşamıyor çocuk psikiyatri ve k.b.b bölümlerine götürdüm ve bir sorun görmediler konuşma terapisi ve okula gitmesini önerdiler sizden bilgi alabilirmiyim ve yeriniz tam nerede

  Doktor Cevabı:
  Dil Konusma Bozuklukları Terapisti Dilek Demiral

  Dil Konusma Bozuklukları Terapisti Dilek Demiral

  Merhabalar. geçmiş olsun. ön değerlendirme olarak çocuk ruh sağlığı ve kbb muayenesi öneriyoruz. işitme test sonrasında konuşma değerlendirmesi ve uygunsa terapiye alınması gerek. yaş olarakta çok fazla beklenmemesini öneriyorum akademik ve sosyal becerilerde gecikme yaşanabilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Dilek Demiral Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi, KBB Anabilim Dalı Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları bölümünden, 400 klinik hasta tecrübe deneyimi ile  2011 yılında  yüksek lisans eğitimimi tamamlayarak, mezun oldum. Aynı yıl Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Odyoloji,Konuşma ve Ses kliniğinde aktif uzman odyolog olarak görevime devam ettim. 2011 yılında  Dışkapı  E.A. Hastanesi Odyoloji, Konuşma,Ses  ve Denge Kliniği'nde uzman odyolog olarak görev yapmaya başladım. Pediatrik (yenidoğan ve çocuk) hasta, yetişkin ve geriatrik hasta popülasyonlarının çoğunlukta olduğu, işitme kaybı tanı, tedavi, rehabilitasyonu, ayrıca konuşma bozuklukları tanı, raporlama ve terapisi, ses terapisi gibi geniş çalışma alanlarında yaklaşık olarak 35.000 hasta tecrübesi edindim. 2014 yılı Şubat ayında Hacettepe Üniversitesi KBB Anabilim Dalı, Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Bölümü'nde Doktora eğitimime başladım ve tez döneminde olarak eğitimim sürmektedir. 2016 Mayıs  ayında, Dışkapı E. A. hastanesindeki görevimden ayrılarak, özel sektörde çalışmalarıma ve danışmanlıklarıma devam etmekteyim. 

Özel eğitim merkezinde ve özel hasta danışmanı olarak,  Dil ve Konuşma terapisi ağırlıklı çalışmalarım sürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

İletişim bilgileri


 • PsikoDEM
  AdresEski Kuyumcular Mahallesi, A, Anafartalar Cd. No:7, 10010  Merkez, Balıkesir  Haritayı gör  
 • Iceberg Çocuk Gelişim Merkezi
  AdresCinnah Caddesi Kuloğlu Sokak No:15 Hisar Apartmanı Daire No:10  Çankaya, Ankara  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dil Konusma Bozuklukları Terapisti Dilek Demiral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.