Op. Dr.

Deniz KÜÇÜKKAYA

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Burun Estetiği, Meme Küçültme, Meme Büyütme, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Kızlık zarı dikimi (himenoplasti), Kepçe kulak estetiği... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 72 19
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Op. Dr. Deniz KÜÇÜKKAYA, 1977'de Zonguldak'ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Plastik Cerrahi Uzmanlık eğitimini ise, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinden almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Gölcük Asker Hastanesinde Plastik Cerrahi uzmanı olarak askerlik hizmetini yerine getirmiştir. Sonrasında Denizli Servergazi Devlet Hastanesi ve Denizli Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamlamıştır. Mecburi hizmeti sırasında Denizli’ de estetik cerrahi ameliyatlarını oldukça sık yapmış ve bu konuda basın ve halk tarafından yoğun ilgiyle takip edilmiştir. 

Op. Dr. Deniz KÜÇÜKKAYA, çalışmalarına İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 72 19

Son Cevapladığı Sorular

 • Jinekoasti

  Merhaba ben erkeğim 15 yaşındayım 1.75 boyum ve 65 kilom var bu yıl 20 kilo verdim vucut yağımın çoğunu verdim ama göğsümde ellediğimde küçük küçük toplar hissediyorum bu ne olabilir ??

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Deniz KÜÇÜKKAYA

  Op. Dr. Deniz KÜÇÜKKAYA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 72 19

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun. şikayetinizle ilgili olarak öncelikle bir genel cerrah ile görüşmenizi önermekteyiz. yağ bezeleri ile ilgili ultrason çekilmesi gerekebilir.genel cerrahi doktorunuzun yönlendirmesi ile müdahale edilmesi gerekli ise yardımcı olmaya çalışabiliriz. iyi ve sağlıklı günle... Cevabı gör

 • Jinekomasti

  Hocam iyi günler ben 14 yaşındayım ve göğüs ucum büyük duruyor hangi tisortu giysem ordan ucu çıkıyor belli oluyor bu durum bende bayağıdır var ve göğüslerimi üçgen şekli gibi gösteriyor bu durum beni rahatsız ediyor acaba neden kaynaklanıyordur veya ergenlik dolayisiyla olabilir mi

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Deniz KÜÇÜKKAYA

  Op. Dr. Deniz KÜÇÜKKAYA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 72 19

  Merhaba henüz gelişme çağında olduğunuz için bu durum normal kabul edilebilir.ilerleyen yaşlarınızda gelişme dönemi tamamlandığında bu şikayetiniz devam ediyor ise cerrahi müdahale ile şikayetiniz ortadan kaldırılabilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.