TK
Soru Sahibi
5 Eylül 2016 12:02

zayıflık ve iştahsızlık

mrb. benim boyum 1.83 kilom 60 kg yani zayıfım kahvaltı yapamıyorum iştahım yok ama diğer öğünlerde sıkıntı yok. Bikaç gün önce karnım yediğim yemekten dolayı ağrımaya başladı.Acile gittim serum taktı. karın ağrısı için gaviscon şurup verdi. bide zayıflığım için ZINOBEST 30 MG/5 ML FORT SURUP 100 ML verdi. iştahım açılsın diye sizce kullanmalımıyım. tahlil falan yapmadım. direk bunu verdi.

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA KAYHAN öncelikle zayıflığın nedeninin öğrenmek gerekli daha sonra gerekli beslenme programı tabı gerekııyorsa takviyeler yapılmalı

6 Eylül 2016 14:20