TE
Soru Sahibi
29 Temmuz 2014 10:42

Yüzümdeki Yara

Hocam Merhaba Sağ gözümün altında elmacık kemiğinin yanında işaret parmağı tırnağı kadar üstten yüzülme oldu 3-4 günde kabuk tutup geçti orasının rengi baştan beyaz pembe gibi birşeydi şuan ben buğday tenliyim benim tenimden daha koyu bir renkte normal ten rengine ne zaman döner ??

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

renk koyu olduğuna göre, güneşten sakınmamış olmalısınız. izler 1 yılsonunda hafifler

30 Temmuz 2014 18:15
TE
Soru Sahibi

Evet malesef güneşten sakınmadım herhangi bir yara izi yokta sadece koyuluk var tamamen kaybolur mu ? Merhem falan kullanmam gerekir mi ?

30 Temmuz 2014 19:09
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Evet kullanmanız gereken krem ve merhemler mevcut fakat muayene olmaksızın önermek mümkün değil

30 Temmuz 2014 23:20