KP
Soru Sahibi
9 Eylül 2017 14:04

Yüzümde kasılma

Merhaba doktor bey. 23 yaşındayım 2tane bebegim var aralari 1.5 yaş. Cok strese giriyorum cabuk sinir oluyorum hic sabrim kalmadı. Ve bi kaç aydır yüzümde bi değişiklik hissediyorum bazı kelimeleri rahat söyleyemiyorum. Bağırmayı dahi rahat ses çıkaramıyorum hemen yüzüm bi değişik oluyo. Bide hep suratım asık oluyo gülsemde asılıyo hemen

1 cevap
Cevaplar (1)

Pelin hanım, annelik zor, iki çocukla ilgilenmek daha da zor tabi. Stresiniz artmış, yaşam doyumunuz düşmüş ve tahammülünüz de azalmış. Tüm bu ruhsal gerilimi bedeninizle ifade ediyorsunuz. Psikolojik destek almanız çok çok iyi olacaktır.

17 Eylül 2017 19:24