BS
Soru Sahibi
31 Mart 2018 00:24

Yüzde küçülme

Merhabalar kulağımın önünde uzun süredir ağrılar oluştu hastaneye gittim emar röntgen çekildi ama nedeni bulunamadı çok ciddi ağrılar çekiyordum her gün acilde geçiyordu günde beş altı tane ağrı kesici içiyordum zamanla ağrılar azalmaya başladı sonra çenenin alt kemiğinde başladı ağrılar Yüzümde şekil bozukluğu oluştu sanki çenem daralmış gibi yüzüm kısa zamanda çok zayıfladı ben hiç zayıflamadım halde Yüzümdeki deride bollaşma oldu Bunlar çok kısa zamanda oldu çene kemiğim de ya da iskelet kemiğinde erime olabilir mi hangi bölüme gitmem lazım Yardımcı olabilir misiniz Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ümit Sarp
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Merhaba; şikayetleriniz trigeminal nevralji gibi sinir sisteminden kaynaklanabileceği gibi Kemik kaynaklıda olabilir. Size ilk tavsiye nöroloji bölümüne gidin. Olmazsa KBB ve Çene cerrahisi olabilir. Geçmiş olsun. sağlıklı günler

31 Mart 2018 10:16