AS
Soru Sahibi
7 Şubat 2018 09:29

Yumurtalik

İyi günler hocam bir aydr sol yumurtaliklarim agtiyor dun hastaneye gittim iltihap var dedi ilaç yazdı ve ketem POLİKLİNİĞİ ne gitmemek istedi bir çocuğum var çok korkuyorum dünden beri aglaya aglaya maf oldum dusuncenizi alabilirmiyim sizi tatvan can hastanesinden tanıyordum zaten

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Ekber Şahin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

mrb endişelenmeyin öncelikle ilaçları kullanın tedavi sonrası kontrol açmaçlı smear testinizi yaptırın ciddi bir şey olsa doktorunuz bilgi verirdi diye düşünüyorum selamlar sağlıklı günler diliyorum

7 Şubat 2018 09:43