CA
Soru Sahibi
14 Nisan 2014 16:29

yazz 24+4

erkut hocam bu ay ilk kez yazz 24+4 kullanmayabasladım......in olmak istedim sizden duyunca rahatlarım ben hep.bu ay ilk kez kullanıyorum 24 tane pembe tabletler bitti. 4 tane beyaz tablet var onlar bitincemı yenı kutuya gecicem.yoksa bu ay ilk kez kullanacagım için dahamı değişik kullanıcam.mesela beyaz tabletleri kullaırken aynı zamanda diğer yenı kutudan pembedemı kullanıcam.yoksa bu ay ilk kez kullansamda kullanmasamda 24+ 4 =28 tablet bitince yenı kutuyamı baslıcam.çocugum küçük.bebek suan ne bedenım ne ruhum kaldırabilir.bununu için bıraz hassasım hap üzerinde.anlatabıldıım değilmi erkut hocam.bıraz sacmalasamda umarım sız anladınız beni.iyiki varsınız

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Erkut Harmancılar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

28 tableti bitirince,ara vermeden,hemen ertesi gün yeni kutuya başlıcaksınız..kutular arasında ara verilmiyor bu ilaçta

14 Nisan 2014 16:40