ct
Soru Sahibi
2 Aralık 2017 15:42

yasmin hakkında

Doktor bey bir sorum var; 3-4 yıldır düzenli kullandıgım yasmin hapımı hapın bitmesine 3 gün kala içmedim.bugün 4. gün adet olacakmış gibi hissediyorum. şimdi yeni bir kutu aldım, ne zaman baslamalıyım. içmediğim son 3 günü 7 ye tamamlayarak mı yoksa son 3 günü de içmiş gibi sayıp 8. günde mi? anlatabildim mi bilmiyorum. polikistik overim var içmek zorundayım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Timur Gürgan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Yeni kutuyu adetiniz başlayınca 1. günden itibaren başlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

6 Aralık 2017 17:16