US
Soru Sahibi
6 Temmuz 2017 09:37

Yasmin dkh'nı regl olduktan sonra çok geç kullandım ne olur?

Merhaba ben 3 aydır düzenli yasmin kullanıyorum adet ağrımı gidersin diye çok memnundum, 4.kutuya geçerken alamama durumum oldu adetten yaklaşık 15 gün sonra kullanmaya başladım normal adet tarihimde olamadım ve pazartesi günü kutu bitti bugün perşembe hala olamadım geciktirici etkisi mi oldu? Ne zaman olurum herhangi bir cinsel ilişkim olmadı

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Melek Büyükkınacı Erol
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

geçmiş olsun. ilacı geç aldığınız için adetiniz gecikmiş. ilacı bitirince bir süre sonra kanamanız başlar tabletleri atlamamaya çalışın çünkü ara kanamanız başlayabilir . sağlıklı günler dilerim

25 Temmuz 2017 10:45