19 Temmuz 2015 01:33

Yaş sınırı

Jinekomasti cerrahi operasyonu için belli bir yaş sınırı var mıdır. Yoksa ergenliğin bitme durumuna göre mi karar verilir.çok teşekkür ederim şimdiden.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Küçükardalı
Dahiliye - İç Hastalıkları

Öncelikle sebebe yönelik araştırma yapmak lazım , giderilebilecek bir sebep varsa onun üzerine gidilir. Böyle bir sebep yoksa ultrason görüntüsünde de meme dokusuna ait görünüm varsa o doku çıkarılır Yaşınız bunun için uygun, yine de cerrahi uzmanlarından görüş almanız daha doğru olur.

19 Temmuz 2015 15:04